Hidrojen Peroksit

Adana Mersin Antalya hidrojen peroksit


Pozitif Kimya San. Tic. Ltd. Şti. Tel:(0216) 394 06 16. Pozitif Kimya Limited Şirketi her türlü hidrojen peroksit ve diğer kimyevi maddelerin satış ve pazarlamasını yapmaktadır . Pozitif Kimya 2002 den beri kaliteli ve uygun fiyata hidrojen peroksit ve genel kimyevi maddelerin satışını yapmaktadır.

SSS: Adana Mersin Antalya hidrojen peroksit ?
Cevap: www.hidrojenperoksit.net sitesinden hidrojen peroksit hakkında geniş bilgi alabilirsiniz. Pozitif Kimya San. tic. Ltd Şti. Pozitif Kimyevi Maddeler hidrojen peroksit satışı yapmaktadır. Perakende ve toptan olmak üzere kimyasal satışlarımız mevcuttur. Adana Mersin Antalya bölgelerine ve tüm Türkiye içine hidrojen peroksit satışlarımız vardır. Türkiyenin her bölgesine ürün satışımız mevcuttur. Hidrojen peroksit alırken Pozitif Kimya Ltd Şti. den fiyat almayı unutmayınız. Firmamızdan uygun fiyata kaliteli hidrojen peroksit temin edebilirsiniz.

Kaliteli ÜRÜN,
Uygun FİYAT,
Zamanında TESLİMAT,
Dürüst TİCARET

Türkiyenin her yerine kimyasal satışımız vardır.
Pozitif Kimya Ltd Şti. uygun fiyatları, ithal ve yerli orjinal hidrojen peroksit ürünleri ile müşterilerine kimyasal hammadde tedariki noktasında kesintisiz hizmet vermektedir.

Satışını yaptığımız hidrojen peroksit ürünlerimiz ORJİNAL AMBALAJLARINDA dırlar.
Hidrojen peroksit ürünlerimiz MSDS ve ANALİZ SERTİFİKALARINDA belirtilen yüksek KALİTE STANDARTLARI çerçevesinde satışa sunulmaktadır..

Pozitif Kimya Ltd. Şti. yanlızca KALİTELİ kimyasal hammadde satış ve pazarlaması yapar.
Firmamız toptan hidrojen peroksit satışı ve perakende hidrojen peroksit satışı yapmaktadır.
Diğer kimyasal ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle temasa geçiniz.

flag_en  flag_tr 
Adres & Mesai

Mescit Mahallesi
Demokrasi Caddesi
Birmes Sanayi Sitesi
A6 Blok No. 13
Orhanlı - Tuzla - İstanbul