Hidrojen Peroksit

Trabzon Konya Kayseri hidrojen peroksit


Pozitif Kimya San. Tic. Ltd. Şti. Tel:(0216) 394 06 16. Pozitif Kimya Limited Şirketi her türlü hidrojen peroksit ve diğer kimyevi maddelerin satış ve pazarlamasını yapmaktadır . Pozitif Kimya 2002 den beri kaliteli ve uygun fiyata hidrojen peroksit ve genel kimyevi maddelerin satışını yapmaktadır.

SSS: Trabzon Konya Kayseri hidrojen peroksit ?
Cevap: www.hidrojenperoksit.net sitesinden hidrojen peroksit hakkında geniş bilgi alabilirsiniz. Pozitif Kimya San. tic. Ltd Şti. Pozitif Kimya genel kimyasallar ve asitler konusunda hizmet vermektedir. hidrojen peroksit satışı ve pazarlaması yapan Pozitif Kimya Limited Şirketi Trabzon Konya Kayseri bölgelerinde hidrojen peroksit satışı ve ve tüm yurtiçine hidrojen peroksit satışı yapmaktadır. Trabzon Konya Kayseri hidrojen peroksit. Başlıca hizmet noktalarımız Ankara istanbul İzmir İzmit Antalya Mersin Adana Alanya Konya Kayseri Trabzon. Tel 0216 394 06 16

Kaliteli ÜRÜN,
Uygun FİYAT,
Zamanında TESLİMAT,
Dürüst TİCARET

Türkiyenin her yerine kimyasal satışımız vardır.
Pozitif Kimya Ltd Şti. uygun fiyatları, ithal ve yerli orjinal hidrojen peroksit ürünleri ile müşterilerine kimyasal hammadde tedariki noktasında kesintisiz hizmet vermektedir.

Satışını yaptığımız hidrojen peroksit ürünlerimiz ORJİNAL AMBALAJLARINDA dırlar.
Hidrojen peroksit ürünlerimiz MSDS ve ANALİZ SERTİFİKALARINDA belirtilen yüksek KALİTE STANDARTLARI çerçevesinde satışa sunulmaktadır..

Pozitif Kimya Ltd. Şti. yanlızca KALİTELİ kimyasal hammadde satış ve pazarlaması yapar.
Firmamız toptan hidrojen peroksit satışı ve perakende hidrojen peroksit satışı yapmaktadır.
Diğer kimyasal ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle temasa geçiniz.

flag_en  flag_tr 
Adres & Mesai

Mescit Mahallesi
Demokrasi Caddesi
Birmes Sanayi Sitesi
A6 Blok No. 13
Orhanlı - Tuzla - İstanbul